Про компанію та представників Andis в Україні

Історія американської компанії Andis

Компанія Andis була заснована в штаті Вісконсин, США провідним фахівцем у виробництві перукарського інструменту Метью Андісом. Перша машинка для стрижки була розроблена і представлена ​​на ринок в 1922 році. З того часу пір компанія Andis була офіційно заснована на ринку перукарського інструменту.

Перевага машинки Andis полягало в тому, що вона була менша за габаритами, швидша і забезпечувала високу продуктивність, на відміну від інших машинок в ті часи. Американські перукарі швидко освоїли цю модель, і вона почала користуватися великою популярністю, маючи безліч переваг.

У 1930 році компанія Andis представила світовому ринку тримери для стрижки, які досі є лідерами серед перукарського інструменту. У 30-х роках компанія Andis почала експортувати свій інструмент в багато країн світу.

У 1971 році Andis виходить на новий етап свого виробництва, розширюючи асортимент своєї продукції. Світовому ринку були представлені фени Andis, плойки та інструмент для стрижки тварин.

У 1978 році Andis випустив свій перший продукт в Китаї. Сьогодні на заводі в Китаї виробляються фени для волосся, вирівнювачі для волосся, ножиці та тримери. Виробництво в Китаї працює за чітко розробленим установками та стандартами американської компанії Andis, які контролюються провідними фахівцями.

Andis - це світовий лідер

З кожним роком засновники компанії Andis стрімко розвивали своє виробництво, впроваджуючи новітні технології та розробляючи новинки в перукарській та зооіндустрії. Сьогодні компанія Andis - це світовий лідер у виробництві перукарського і грумерского інструменту. На цей момент Andis має безліч представників в різних країнах світу. Асортимент та якість продукції говорить сама за себе.

Офіційне представництво Andis в Україні

Ексклюзивним офіційним представником Andis в Україні є компанія «Золінгер Україна».

Компанія «Золінгер Україна» - це провідний офіційний постачальник перукарського інструменту, обладнання та аксесуарів від світових брендів. Золінгер успішно працює з 1996 року і є лідером на ринку перукарської індустрії.

З 2013 року продукцію ТМ «Andis» в Україні представляє компанія Золінгер, відвідуючи всеукраїнські виставки. Асортимент і якість інструменту не залишить байдужим жодного з майстрів.