Умови оплати та доставки товарів в інтернет-магазині Andis.com.ua

Доставка та оплата в магазині Андіс.

Компанія Andis здійснює доставку по всій території України в усі регіони. Посилання замовлень відбувається щоденно (виняток субота та неділя). Замовлення оформлені до 12:00 відправляються в той же день. Наш магазин пропонує Вам послуги з перевезення Новою поштою, яка є однією з найшвидших та надійних служб по доставці товарів і вантажів. Доставка замовлень може займати від 1 до 3 днів, в залежності від регіону, в який доставляється замовлення.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша посилка була доставлена ​​кур'єром до дверей, то варто скористатися кур'єрською доставкою Нової Пошти. Після оформлення замовлення, узгодивши його з менеджером інтернет-магазину Andis, Ви отримуєте повідомлення з номером транспортної декларації, по якій Ви зможете відстежити, де перебуває посилка. Вартість доставки залежить від габаритів та оцінювальної вартості Вашого замовлення.

Оплатити товар Ви можете декількома способами:

  1. Оплата на розрахунковий рахунок IBAN. При цьому способі оплати, комісія за переказ коштів становить 3 грн, незалежно від суми платежу. Зарахування коштів може досягати 3-х робочих днів.
  2. Оплата при отриманні (післяплата) включає оплату на місці, тобто при отриманні на відділенні служби доставки. Ви можете оглянути товар, після чого здійснити оплату. При такому способі стягується комісія згідно з тарифами компанії – перевізника (комісія включає 2% від суми переказу + 20 грн. за оформлення платежу).

Інтернет-магазин Andis.com.ua є офіційним постачальником оригінальної продукції Andis, і надає всі гарантовані зобов'язання по товару.