Офіційний інтернет-магазин Andis Україна.

Ласкаво просимо на сторінки офіційного представницького сайту компанії Andis в Україні. Саме тут ви зможете знайти всю детальну інформацію про товари, а також новинки які випускає і поставляє компанія. «Andis» - провідний фахівець з виробництва перукарського інструменту, а також інструменту для грумінгу тварин, діяльність якого бере свій початок з далекого 1922 року(ознайомиться з історією бренду, можна за цим посиланням). Віковий досвід досліджень і виробництва став візитною карткою виробника, а інструменти широко відомі по всьому світу. Відмінна якість, висока зносостійкість, і приголомшлива універсальність, дозволяє займати передову нішу серед інших виробників.

На сьогодні компанія "Andis" активно працює над поліпшенням свого продукту, знаходиться в постійному розвитку і вдосконалює свої інструменти.

Головний офіс компанії Andis в США.

Інструменти та обладнання Andis.

У своєму асортименті американська компанія Андіс має досить велику лінійку професійного обладнання для роботи в перукарнях, барбершопах, а також в салонах для стрижки тварин. Як і будь-який великий виробник, компанія Андіс має 2 основних напрямки виробництва: перукарське та грумерське.

Для перукарської індустрії, Вам стануть доступні:

  • Професійні машинки та тримери для стрижки волосся.
  • Спеціальні електробритви (шейвери) для догляду за бородою.
  • Ножові блоки універсального стандарту, а також запасні ножі до конкретних моделей машинок.
  • Насадки та інші аксесуари для перукарів.

Для грумерської індустрії, Вам стануть доступні:

  • Професійні машинки для стрижки тварин.
  • Спеціальні ножові блоки для стрижки шерсті в умовах грум салонів та ветеринарних клінік.
  • Інструмент для роботи з підшерстям, різних порід собак та кішок.
  • Інші аксесуари та засоби по догляду за інструментом.

Андіс для барберів й перукарів.

Чому майстри вибирають Andis? Всі ми знаємо на скільки індивідуальні барбершопи та майстри які там працюють. Складно не помітити унікальність кожного окремого майстра-барбера. Що ж саме надає їм такої незвичайної індивідуальності? Відповідь проста: навик роботи, брутальний незалежний вигляд, і звичайно ж інструмент. У випадку з Андісом, ми маємо унікальний дизайн старої школи (Old School) що цінується багатьма барберами. Відмінна якість і унікальний зовнішній вигляд, здатні створити й підтримувати імідж як салону, так і майстра. Здавалося б дизайн інструменту не так важливий, проте варто розуміти що саме він, формує і створює образ майстра, що вкрай важливо при роботі з чоловіками.

Перукарі цінують високу універсальність в роботі. Саме цей параметр відіграє важливу роль, і допоможе прискорити роботу в салоні в лічені рази, що в свою чергу збільшить кількість клієнтів, які обслуговуються за день. Також відзначаються високі показники надійності машинок Андис, а ось цей параметр дуже сильно знижує ризик потрапити в форс-мажорну ситуацію, або залишитися без інструменту на деякий час, та й взагалі уникнути небажаних затрать на сервіс або обслуговування.

Машинки Andis у барбершопі.

Гарантійні зобов'язання

Професійні електроінструменти ТМ Андіс куплені в інтернет-магазині Andis.com.ua або в мережі магазинів «Золінгер», підлягають повному гарантійному та післягарантійному обслуговуванні, яке здійснює спеціальний сертифікований сервісний центр по ремонту перукарського та грумерського інструмента. Більш детальну інформацію про гарантійне обслуговування ви можете отримати у консультанта інтернет-магазину за телефоном, або в будь-якому магазині мережі «Золінгер», а також в спеціальному розділі «Гарантія та обслуговування». Окремі питання з обслуговування обумовлюються індивідуально з менеджером магазину.

https://www.facebook.com/andis.com.ua/https://www.instagram.com/andis.ukraine/